5 EKSKLUZYWNYCH PREZENTÓW DLA MĘŻCZYZNY

5 EKSKLUZYWNYCH PREZENTÓW DLA MĘŻCZYZNY

Jeśli szukasz dobrego prezentu dla mężczyzny, to dobrze trafiałaś. Luksusowe książki, oprawione w skórę czy jedwab są dobrym wyborem, jeśli chcesz podarować wyjątkowy, ekskluzywny upominek

  1. MARCEL PROUST, DZIEŁA

Ekskluzywne książki to świetny prezent dla każdego, kto kocha literaturę. Wszystkie wydane w ręcznie wykonanej oprawie artystycznej. Są to eleganckie prezenty dla mężczyzny, które pozwolą mu miło spędzić jesienne popołudnia i odpocząć po pracy, a także zagłębić w dobrą i znaną klasykę.

 

  1. STANISŁAW JERZY LEC, MYŚLI NIEUCZESANE

Takie luksusowe wydania książek można ze sobą zabrać w podróż, poczytać w domu lub jakimkolwiek innym miejscu. Dobrze nadaje się jako wieczorna lektura. Tak jak poprzednia została ręcznie oprawiona, przez co poszczególne egzemplarze mogą się nieznacznie od siebie różnić. Jednak takie ekskluzywne prezenty dla mężczyzn z pewnością im się spodobają i pozwolą mu na krótkie i owocne przemyślenia.

 

  1. PLATON, UCZTA

Jeśli Twój mężczyzna uwielbia filozofię, to ta książka z pewnością mu się spodoba. Prawdziwa klasyka, gdy chodzi o luksusowe prezenty dla niego. Lektura poświęcona miłości i filozofii miło wypełni czas odpoczynku. Główny wątek skupia się na uczcie, jaką przygotował Agaton. Bohaterowie rozmawiają o polityce, zabawie, aż w końcu ich dyskusja dochodzi do samego Erosa, by opowiedzieć o tym, jak przyciągają się dwa pierwiastki, męski i żeński. Taki ekskluzywny prezent dla mężczyzny został uzupełniony o wizerunki starożytnych naczyń, jakie używali ówcześni ludzie podczas swoich biesiad.

 

  1. HERBY RYCERSTWA POLSKIEGO

Wiesz, że każdy mężczyzna miał taki okres w życiu, gdy pragnął zostać prawdziwym rycerzem. Dzięki tej ekskluzywnej książce na chwilę znów może wrócić do tych czasów i obejrzeć, z jakich herbów korzystało naszego rycerstwo. Jest to ekskluzywny prezent dla mężczyzny, a do tego z ręcznie oprawiony, dzięki czemu jego wartość wzrasta nie tylko dla tego, kogo obdarujesz.

 

  1. NICCOLÒ MACHIAVELLI, KSIĄŻĘ

Jest to słynna książka, która sprawdzi się jako luksusowy prezent dla niego. Dziś można by było określić ją mianem Poradnika zarządzania. Wyróżnia się szczególnie złocony ilustracjami na całą stroną oraz skórzaną oprawą z intarsjami. Taki elegancki prezent dla mężczyzny będzie pięknie się prezentował zarówno na półce, jak i w dłoniach Twojego konesera literatury. A sam pewnie chętnie przeczyta ten słynny renesansowy traktat o władzy.