WITAMINA P BAJKALSA – STOSOWANIE, WŁAŚCIWOŚCI

WITAMINA P BAJKALSA – STOSOWANIE, WŁAŚCIWOŚCI

WITAMINA P BAJKALSKA – NA CO POMAGA?

Witamina P Bajkalska należy do witamin z grupy P, które posiadają bardzo silne właściwości antyoksydacyjne. Zwana najsilniejszym przeciwutleniaczem, zyskuje coraz większe grono zwolenników, którzy zmagają się z chorobami tak poważnymi, jak nowotwór. Działającą na wielu płaszczyznach witamina P Bajkalska, wpływa pozytywnie na organizm zarówno w trakcie leczenia, jak i stosowana profilaktycznie.

WITAMINA P BAJKALSKA – WŁAŚCIWOŚCI

Ten produkt jest dużo silniejszym antyutleniaczem niż witamina A, C lub E. Witamina P Bajkalska posiada silne właściwości antyoksydacyjne. Działa przeciwzakrzepowo, wspomaga leczenie dolegliwości, takich jak: niewydolność serca, zaburzenia pracy mięśnia sercowego oraz przewlekłe niedotlenienie mięśnia sercowego. Każda z tych chorób jest niebezpieczna dla zdrowia, a poszukiwanie metody, która najlepiej poradzi sobie z wszelkimi dolegliwościami, nie jest prostym zadaniem. Działanie witaminy P Bajkalskiej jest ukierunkowane zwiększenie wydolności serca. Produkt zażywany regularnie reguluje pracę mięśnia sercowego, zmniejsza krzepliwość krwi, a tym samym minimalizuje ryzyko wystąpienia zakrzepicy oraz groźnych dla zdrowia zatorów żylnych i tętniczych, które stanowią bezpośrednie zagrożenie życia, jeśli nie zostaną odpowiednio szybko podane leki rozpuszczające zator. Suplement diety P Bajkalska pobudzą regenerację uszkodzonych komórek sercowych.

To nie wszystkie właściwości lecznicze, jakie posiada ten specyfik. Badania potwierdziły, że witamina P Bajkalska regeneruje również mikrokrążenie ludzkiego organizmu, poprawiając przepływ metabolitów w uszkodzonych narządach, co korzystnie wpływa na metabolizm komórek.

Dodatkowo produkt zwiększa syntezę kolagenu, chroniąc przy tym DNA komórek. Witamina P Bajkalska opóźnia procesy starzenia się i pozwala przez długie lata cieszyć się dobrym zdrowiem.

Cudowny składnik z modrzewia zapobiega rozwojowi miażdżycy, kieruje swoje działanie nawet na bezobjawowe stany zapalne, rozwijające się w organizmie oraz usuwa wolne rodniki.

 

CZY WITAMINA P BAJKALSKA NA RAKA TO DOBRY SPOSÓB LECZENIA?

Niestety, po dziś dzień nie wynaleziono lekarstwa, które leczy nowotwory ze skutecznością 100%. Onkolodzy jednak, prowadząc badania nad witaminą P, doszli do wniosku, że suplement ma właściwości wspomagające leczenie chorób nowotworowych.

WITAMINA P BAJKALSKA – JAK STOSOWAĆ?

Zaleca się, aby w przypadku stanów chorobowych, przez pierwsze czternaście dni stosować po 4 kapsułki dziennie, a następnie przyjmować 2 tabletki dziennie przez trzy miesiące. Jeśli jednak chcesz stosować witaminę P Bajkalska profilaktycznie, zażywaj 1 kapsułkę na dobę. Nie należy przekraczać dziennej dawki spożycia. Witamina P Bajkalska to produkt, który posiada szereg właściwości. Pomaga zarówno w profilaktyce chorób, jak i łagodzeniu objawów chorobowych. Specyfik ten jest niezwykle ważny dla prawidłowego działania układu odpornościowego.

One thought on “WITAMINA P BAJKALSA – STOSOWANIE, WŁAŚCIWOŚCI

Comments are closed.