Jak używać kulek gejszy?

Jak używać kulek gejszy?

Podwójne kulki gejszy to gadżet erotyczny, który można stosować na wiele sposób. Kulki wykorzystuje się dla zwiększenia intensywności doznań odczuwanych podczas stosunku, jednak mogą one pełnić także funkcje narzędzi do ćwiczenia mięśni kegla. Jeśli nie wiesz jak używać kulek gejszy, przeczytaj poniższy artykuł. Zapraszamy do lektury.

Kulki gejszy – jak używać i jakie mają zastosowanie?

Kulki gejszy określa się także jako kulki Kegla lub kulki waginalne. Ten mały gadżet erotyczny dostępny jest w wielu rozmiarach i wykonuje się go z różnych materiałów. Jeśli interesuje Cię ten produkt, możesz wybrać standardowe kulki gejszy, podwójne, a nawet takie wibrujące. Dla początkujących najlepszym wyborem są kulki większego rozmiaru, ponieważ utrzymanie ich w pochwie jest łatwiejsze. Podwójne kulki gejszy to tak naprawdę dwie połączone ze sobą za pomocą sznurka kule dopochwowe.

Kulki mogą być wyposażone w dodatkowe mniejsze kuleczki o większej masie, które będą znajdować się w ich środku. Podwójne kulki gejszy z mniejszymi kuleczkami wewnątrz w większym stopniu będą angażować mięśnie kegla do pracy. Kulki gejszy wykorzystuje się jako urozmaicenie stosunku seksualnego, jednak gwarantowanie bardziej intensywnych doznań podczas zbliżenia nie jest ich jedynym walorem. Kulki gejszy, podwójne lub pojedyncze, wykorzystuje się również do ćwiczenia mięśni dna miednicy (mięśnia Kegla).

Kulki gejszy – jak używać? Poradnik krok po kroku

Podwójne kulki gejszy możesz w łatwy sposób zaaplikować, a ich noszenie nie powinno sprawiać Ci żadnych problemów. Przed założeniem kulek waginalnych, warto przygotować sobie żel nawilżający, dzięki któremu włożenie gadżetu będzie szybkie i przyjemniejsze. Kulki analne powinnaś wsunąć do pochwy i ułożyć je w taki sposób, by chodzenie z nimi, nie sprawiało Ci żadnego kłopotu. Podwójne kulki gejszy możesz ułożyć np. tak, aby jedna z nich przylegała do szyjki macicy. W rzeczywistości najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie idealnego położenia dla samego siebie. Wsuwając kulki, możesz zmieniać pozycję, tak by znaleźć dobre położenie dla tego gadżetu.

Gdy już zamocujesz kulki, możesz wykonywać zaplanowane czynności, nie zwracając uwagi na to, co porusza się teraz w Twojej pochwie. Kulki nie wymagają wykonywania dodatkowych aktywności, jednak wraz ze zmienianiem się pozycji ciała będą one w większym stopniu angażować mięśnie pochwy do przytrzymywania ich. Osoby początkujące powinny najpierw stopniowo przyzwyczaić się do uczucia noszenia kulek w pochwie. Dzięki temu kolejnym krokiem będzie mogła być aktywność fizyczna z wykorzystaniem tego akcesorium. Podwójne kulki gejszy powinnaś nosić codzienne, tak by regularnie ćwiczyć mięśnie Kegla. Kulki można nosić nawet kilka minut dziennie, a maksymalny czas to 3 godziny. Aby wyciągnąć gadżet z pochwy, wystarczy pociągnąć za sznureczek. Po każdym użyciu kulki należy umyć.

Kulki gejszy – dlaczego warto stosować?

Podstawowymi zaletami stosowania kulek waginalnych, które warto omówić, są kwestie związane z życiem seksualnym. Kulki gejszy podwójne i pojedyncze pomagają w wyćwiczeniu mięśni pochwy, które muszą oddziaływać na kulkę, by została ona utrzymana. Takie ruchy mięśni sprawiają, że pochwa podczas stosunku będzie w stanie mocno się zaciskać i rozluźniać, analogicznie do ruchów wykonywanych podczas noszenia kulek. Dzięki temu seks będzie dla Ciebie przyjemniejszy oraz pozwoli Ci na odczuwanie bardziej intensywnych doznań. Urozmaicenie życia seksualnego to nie wszystko. Podwójne kulki gejszy zapewniają także dobrą kondycję mięśni kegla podczas menopauzy oraz przyspieszają powrót do formy po urodzeniu dziecka. Kulki waginalne stosuje się również w celu ułatwienia porodu, oraz przy problemach z nietrzymaniem moczu. 

Kulki gejszy – jaki rozmiar gadżetu wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem dla początkujących jest wybranie kulek waginalnych o większych rozmiarach. Pozwoli Ci to na przyzwyczajenie się do gadżetu, dzięki czemu będziesz mogła następnie kupić mniejsze rozmiarowo akcesorium. Im mniejsze kulki, tym więcej energii mięśnie będą musiały włożyć w utrzymanie ich. Ciekawą alternatywą są także wibrujące kulki gejszy, które stale pobudzają mięśnie, dodatkowo zapewniając przyjemne doznania. 

One thought on “Jak używać kulek gejszy?

Comments are closed.